Kor Yumurta; çiftliklerini oluştururken birçok kriteri göz önünde bulundurmaktadır. Organik üretimin temel şartlarından olan Çevre faktörü kümes alanlarının belirlenmesinde büyük rol oynamaktadır. Biogüvenlik açısından üretim çiftlikleri üç farklı lokasyona dağıtılmıştır.

Dağ lokasyonu diye adlandırdığımız İzmir Bayındırın Çınardibi köyünde toplamda 13 üretici ile organik yumurta üretimi gerçekleştirmektedir. Çam ormanları içerisinde, tertemiz bir doğal çevrede bulunan kümeslerin bakımlarını yapıp harekete geçirerek bölgenin ekolojik şartlarına uygun olan organik üretimi teşvik edip organik yumurta üretimini başlatmıştır. Bölge aynı zamanda Kor yumurta için bir sosyal sorumluluk projesidir. Bu sayede bölge halkına ek gelir kazandırılmıştır.
Ova Lokasyonu diye adlandırdığımız İzmir Kemalpaşa’daki farklı kapasitelerde 30 adet kümes ile organik yumurta üretimi,
Bayır Lokasyonu diye adlandırdığımız Manisa Turgutlu’ da 10 adet kümes ile organik yumurta üretimi devam etmektedir.

Organik yumurtalar her gün Kemalpaşa Armutludaki yumurta deposuna getirilmekte ve ayıklanıp paketlendikten sonra dağıtım noktalarına doğru yola çıkmaktadır. Müşterilerimizin yoğun tercihi sayesinde kümes sayımız ve organik üretim hacmimiz de her geçen gün büyümektedir