ÜRÜNLER

SPORCU TAKVİYELERİ

SPORCU TAKVİYELERİ

Sporcuların kalsiyum, protein ve diğer mineraller bakımından günlük ihtiyaçlarını karşılamak adına üretilen sporcu takviyesi ürünlerini tüketicilerin kullanımına sunuyoruz. Kor Yumurta olarak yumurta ve yumurta ürünleri konusunda sunduğumuz çeşitlilik sayesinde başta sporcular olmak üzere protein ihtiyacı olan bütün bireylere organik çözümler sunuyoruz. Ülkemizde yumurta akının tozu konusunda var olan üretim eksikliğini bir fırsat kabul eden ve tüketicilerin ihtiyaçlarını yerli ürünlerle karşılayabilmesi adına ciddi çözümler üreten Kor Yumurta sporcu takviyesi ürünleri ile bütün ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefler. Avantajları ile dikkat çeken sporcu takviyesi; organik olmasının yanı sıra minerallerce zengin olması yönü ile de çok tercih edilen ürünlerdendir.

Sporcu Takviyesi ve Avantajları

Kor Yumurta kalitesi ile satın alabileceğiniz sporcu takviyesi ürünleri her yönü ile avantaj sağlar.
Söz konusu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz;
• Organik yumurtadan elde edilmiş kaliteli yumurta akından üretilmesi sebebiyle insan sağlığına herhangi bir olumsuz etkisi yoktur;
• Sporcular tarafından yaygın bir şekilde kullanılan protein tozlarının peynir altı suyu gibi sağlık standartlarına uygun olmayan özelliklerinin aksine organik yumurtadan elde edilen sporcu takviyesi spor yaparken daha yüksek performans elde etmenize yardımcı olur;
• Yumurta akının insan sağlığına en büyük etkilerinden bir tanesi de sindirim hızına çok olumlu etki yapmasıdır. Bu anlamda sporcu takviyesi kullanımı sayesinde sindirim sorunlarına bir çözüm olabilirken ciddi anlamda da sindirimi kolaylaştırmaktadır.
• Çilek, muz ve çikolata gibi aromalara sahip bu ürün tüketim açısından daha kolay ve lezzetlidir.

Neden Kor Yumurta?

Farklı ürünlerle tüketicinin ihtiyaçlarını organik çözümlerle karşılama amaçları ile hareket eden Kor Yumurta sporcuların en büyük destekçisi olur. Türkiye’de üretimi çok sınırlı bir ürün olan yumurta akı tozu ile sporcuların performansına katkı sağlamayı hedefleyen Kor Yumurta Ar-Ge çalışmaları ile bu ürünü daha da ileri taşımayı hedefler.

Üretim standartlarını uluslararası standartlara taşıyarak en iyi ürünleri tüketiciye buluşturma hedefinde olan Kor Yumurta Türkiye’de organik üretim konusunda adeta çığır açmıştır. Bu kapsamda üretilen Sporcu Takviyesi ile hem sporcular hem de günlük yaşamda takviye ihtiyacı duyan herkes için harika bir kullanım sağlanır.

ÜRÜNLERİMİZE ONLINE ULAŞMAK İÇİN BUTONU TIKLAYIN...